CUBE Reaction TM Pro Ποδήλατο ΜΤΒ Trail
1.549,00 €

Ποδήλατο βουνού ικανό για trail με αλουμινένιο σεκελετό, ανάρτηση 140mm, υδραυλικά δισκόφρενα και μετάδοση Shimano 12 ταχυτήτων.
To Reaction TM με 65° head angle, 73.5° seat tube angle και low standover, είναι σχεδιασμένο, αν και Hardtail, για δύσκολα μονοπάτια. Εχει κοντά Chainstays για πολύ καλό χειρισμό και εξαιρετικό traction, και έχει μεγάλο κενό για να χωρέσει λάστιχα μέχρι 2.5in. Εχει φυσικά dropper post με εσωτερική καλωδίωση, UDH hanger για την στήριξη του deraileur, ISCG chain guide και έναν ισχυρό chainstay protector.
Η μετάδοση είναι 12 ταχυτήτων της Shimano , το πηρούνι της Marzocchi Bomber Z2 με 140mm διαδρομή ενώ για το φρενάρισμα φροντίζουν τα υδραυλικά δισκόφρενα της Shimano MT520 με 203 εμπρός και 180mm δίσκους πίσω.
Frame
frame
Aluminium Lite, Trail Motion Geometry, AMF,, Internal Cable Routing, , Tapered Headtube, ISCG05, Boost 148, UDH™
size
27.5: XS, S // 29: M, L, XL
Suspension
Suspension fork
Marzocchi Bomber Z2, Sweep Adjust, 140mm
Drivetrain & brakes
brake system
Shimano BR-MT520, Hydr. Disc Brake (203/180)
rear derailleur
Shimano Deore RD-M6100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed
shifters
Shimano Deore SL-M6100, Rapidfire-Plus
bottom bracket
Prowheel BSA PW-MB68
crankset
Shimano FC-MT511, 32T, Boost
cassette
Shimano Deore CS-M6100, 10-51T
chain
KMC X12
chain guide
MRP 1X
Cockpit
headset
VP Integrated, Top 1 1/8", Bottom 1 1/2"
Stem
Newmen Evolution 318.4, 31.8mm
handlebar
Newmen Evolution SL 318.25, 780mm
grips
ACID Disrupt
Wheels
wheelset
Newmen Performance 30 base,, 28/28 Spokes, 15x110mm / 12x148mm, Tubeless Ready
front tyre
Maxxis Assegai, MaxxGrip/EXO+, Tubeless Ready, 2.5 WT
rear tyre
Maxxis Dissector, Maxxterra/EXO+, Tubeless Ready, 2.4 WT
Finishing kit
saddle
ACID Venec Lite
seat post
CUBE Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 31.6mm
Product information
colour
rawmetal´n´reflect
weight
14,3 kg
| Βάρος | 14,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 30 × 100 cm |
| Μοντέλο-Σειρά | Reaction |
| Τύπος Ποδηλάτου | MTB, Trail |
| Χρήση | Βουνό |
| Υλικό | Aluminium |
| Πηρούνι (Τύπος) | 140mm, Αέρα |
| Κλείδωμα | Ναί |
| Τροχός (in) | 29" |
| Φρένα (Τύπος) | Hydr Disks |
| Φρένα | Shimano MT520 |
| Τύπος Ταχυτήτων | Μηχανικός |
| Ταχύτητες Εμπρός | 1 X |
| Ταχύτητες Πίσω | 12 |
| Σειρά Groupset | Shimano Deore 6100 |
| Χρονολογία | 2025 |
| Χρώμα | Ασημί |
| Μέγεθος | XS, S, M, L, XL |
| Έχτρα Εξοπλισμός | Dropper Post |
| Κατασκευαστής | CUBE |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.














Reviews
There are no reviews yet.