CUBE Reaction TM Ποδήλατο ΜΤΒ Trail
1.149,00 €

Ποδήλατο βουνού ικανό για trail με αλουμινένιο σεκελετό, ανάρτηση 140mm, υδραυλικά δισκόφρενα και μετάδοση Shimano 10 ταχυτήτων.
To Reaction TM με 65° head angle, 73.5° seat tube angle και low standover, είναι σχεδιασμένο, αν και Hardtail, για δύσκολα μονοπάτια. Εχει κοντά Chainstays για πολύ καλό χειρισμό και εξαιρετικό traction, και έχει μεγάλο κενό για να χωρέσει λάστιχα μέχρι 2.5in. Εχει φυσικά dropper post με εσωτερική καλωδίωση, UDH hanger για την στήριξη του deraileur, ISCG chain guide και έναν ισχυρό chainstay protector.
Η μετάδοση είναι 10 ταχυτήτων της Shimano, το πηρούνι της SR Suntour XCR34 2CR Air, Tapered, 15x110mm, 140mm διαδρομή ενώ για το φρενάρισμα φροντίζουν τα υδραυλικά δισκόφρενα της magura MT30 με 203 εμπρός και 180mm δίσκους πίσω.
Frame
frame
Aluminium Lite, Trail Motion Geometry, AMF,, Internal Cable Routing, , Tapered Headtube, ISCG05, Boost 148, UDH™
size
27.5: XS, S // 29: M, L, XL
Suspension
Suspension fork
SR Suntour XCR34 2CR Air, Tapered, 15x110mm, 140mm
Drivetrain & brakes
brake system
Magura MT Thirty, Hydr. Disc Brake (180/203)
rear derailleur
Shimano Cues RD-U6000-GS, 10-Speed
shifters
Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire-Plus
bottom bracket
Prowheel BSA PW-MB68
crankset
Shimano Cues FC-U6000-1, 32T
cassette
Shimano Cues CS-LG400, 11-48T
chain
KMC xGlide
Cockpit
headset
VP Integrated, Top 1 1/8", Bottom 1 1/2"
Stem
CUBE Performance CPS-Race
handlebar
CUBE Rise Trail Bar, 760mm
grips
ACID React Pro
Wheels
rims
CUBE EX30, 32H, Disc, Tubeless Ready
front hub
CUBE Engineered By Newmen, 15mm, Boost, 6-Bolt
rear hub
CUBE Engineered By Newmen, 12mm, Boost, 6-Bolt
front tyre
Schwalbe Magic Mary, Performance, 2.4
rear tyre
Schwalbe Big Betty, Performance, 2.4
Finishing kit
saddle
ACID Venec Lite
seat post
CUBE Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 31.6mm
Product information
colour
goldenlime´n´black
weight
15,5 kg
| Βάρος | 15,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 30 × 100 cm |
| Μοντέλο-Σειρά | Reaction |
| Τύπος Ποδηλάτου | MTB, Trail |
| Χρήση | Βουνό |
| Υλικό | Aluminium |
| Πηρούνι (Τύπος) | 140mm, Αέρα |
| Πηρούνι | SR Suntour XCR34 2CR Air |
| Κλείδωμα | Ναί |
| Τροχός (in) | 29" |
| Φρένα (Τύπος) | Hydr Disks |
| Φρένα | Magura MT30 |
| Τύπος Ταχυτήτων | Μηχανικός |
| Ταχύτητες Εμπρός | 1 X |
| Ταχύτητες Πίσω | 10 |
| Σειρά Groupset | Shimano CUES 6000 |
| Χρονολογία | 2025 |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέγεθος | XS, S, M, L, XL |
| Έχτρα Εξοπλισμός | Dropper Post |
| Κατασκευαστής | CUBE |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.












Reviews
There are no reviews yet.