CUBE AIM SLX Ποδήλατο ΜΤΒ 2023
949,00 €

Ποδήλατο βουνού με αλουμινένιο σεκελετό, ανάρτηση Rockshox Judy 100mm με κλείδωμα, υδραυλικά δισκόφρενα και μετάδοση Shimano 2×9.
Με πηρούνι Rockshox με διαδρομή 100mm και κλείδωμα και πλαίσιο με λειασμένες κολήσεις στο σκελετό, εσωτερική καλωδίωση και tapered Head Tube. Η ανανεωμένη γεωμετρία έχει τοποθετημένο τον οριζόντιο σωλήνα χαμηλότερα για καλύτερο χειρισμό του ποδηλάτου ενώ το πηρούνι είναι της Rockshox με διαδρομή 100mm και κλείδωμα. O σκελετός μπορεί να δεχθεί σχάρα φτερά και kickstand σε ειδικά διαμορφωμένες υποδοχές και υποστηρίζει τα ελαστικά διάστασης 2,25 για ακόμα καλύτερο κράτημα. Η μετάδοση είναι ή 2χ9 της Shimano.
- Υλικό : Aluminium Lite
- Μεγέθη : SizeSplit
- Σκελετός :Aluminium Lite, AMF, Double Butted, Internal Cable Routing, Tapered Head Tube, Flat Mount Brake, SIC Mount, FM Kickstand Mount
- Μέγεθος : Size Split: 27.5: XS (14"), S (16") // 29: M (18"), L (20"), XL (22"), XXL (24")
- Πηρούνι : RockShox Judy Silver TK Coil, 100mm, Lockout
- Φρένα : Shimano BR-MT200/UR300, Hydr, Disc Brake, PM/FM (160/160)
- Πίσω RD : Shimano RD-M3100-SGS, 9-Speed
- Εμπρός FD : Shimano FD-M2020, Top Swing, 31.8mm Clamp
- Χειριστήρια Ταχ : Shimano SL-M2010-9R, Rapidfire-Plus
- Μεσαία Τριβή : Thun Paso-ML, 73mm BSA
- Δισκοβραχίωνας : Shimano FC-MT101, 36x22T
- Κασέτα : Shimano CS-HG201, 11-36T
- Kette : KMC X9
- Κέντρα τροχών Shimano HB-TX505, QR, Centerlock
- Κέντρα τροχών Shimano FH-TX505, QR, Centerlock
- Στεφάνια CUBE ZX20, 32H, Disc
- Λάστιχα Schwalbe Smart Sam, Active, 2.25
- Τιμόνι CUBE Rise Trail Bar, 680mm
- Λαιμός Τιμονιού CUBE Performance Stem Race, 31.8mm
- Δαγκάνα ACID React
- Ντίζα σέλλας CUBE Performance Post, 27.2mm
- Sadle clamp CUBE Varioclose, 31.8mm
- Σέλλα Natural Fit Venec Lite
- Ποτήρια λαιμού CUBE FPH868, Semi-Integrated
- Πετάλια ACID PP MTB
- Βάρος 13,8 kg
- Max 150 kg
- Βάρος Αναβάτη : 115 kg
| Βάρος | 13,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 30 × 100 cm |
| Μοντέλο-Σειρά | AIM |
| Τύπος Ποδηλάτου | MTB |
| Χρήση | Βουνό |
| Υλικό | Aluminium |
| Πηρούνι (Τύπος) | 100mm Ελατηρίου |
| Πηρούνι | RockShox Judy Silver TK Coil |
| Κλείδωμα | Ναί Remote |
| Τροχός (in) | 27,5", 29" |
| Φρένα (Τύπος) | Hydr Disks, Shimano MT200 |
| Φρένα | Shimano MT200 |
| Τύπος Ταχυτήτων | Μηχανικός |
| Ταχύτητες Εμπρός | 2 X |
| Ταχύτητες Πίσω | 9 |
| Χρονολογία | 2023 |
| Χρώμα | Άσπρο, Γκρί |
| Μέγεθος | 16", 18", 20", 22", 24" |
| Κατασκευαστής | CUBE |
Γεωμετρία

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.












Reviews
There are no reviews yet.