CUBE AIM SLX Ποδήλατο MTB 2025
729,00 €

Ποδήλατο βουνού με αλουμινένιο σεκελετό, ανάρτηση 100mm με κλείδωμα , υδραυλικά δισκόφρενα και μετάδοση Shimano Cues 1 X11.
Μετάδοση της Shimano CUES 1X11 speed υδραυλικά δισκόφρενα και κλείδωμα στην ανάρτηση. Λειασμένες κολήσεις στο σκελετό, εσωτερική καλωδίωση και tapered Head Tube. Η ανανεωμένη γεωμετρία έχει τοποθετημένο τον οριζόντιο σωλήνα χαμηλότερα για καλύτερο χειρισμό του ποδηλάτου. Επιπλέον ο σκελετός μπορεί να δεχθεί σχάρα φτερά και kickstand σε ειδικά διαμορφωμένες υποδοχές. Τέλος τα ελαστικά διάστασης 2,25 προσφέρουν ακόμα καλύτερο κράτημα.
Frame
frame
Aluminium Lite, AMF, Double Butted, Internal Cable Routing, Tapered Head Tube, Flat Mount Brake, SIC Mount, FM Kickstand Mount
size
Size Split: 27.5: XS, S // 29: M, L, XL, XXL
Suspension
Suspension fork
SR Suntour XCM Disc, 100mm, Remote Lockout
Drivetrain & brakes
brake system
Shimano BR-MT200/UR300, Hydr, Disc Brake, PM/FM (160/160)
rear derailleur
Shimano Cues RD-U6000-GS, 11-Speed
shifters
Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire Plus
bottom bracket
Thun Paso-ML, 73mm BSA
crankset
Prowheel CC10Y-NW, 32T, 170mm
cassette
Shimano Cues CS-LG400, 11-50T
chain
KMC xGlide
Cockpit
headset
CUBE FPH868, Semi-Integrated
Stem
CUBE Performance Stem, 31.8mm
handlebar
CUBE Rise Trail Bar, 680mm
grips
ACID Icon
Wheels
rims
CUBE EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready
front hub
Shimano HB-QC300, QR, Centerlock
rear hub
Shimano FH-QC300-HM, QR, Centerlock
tyres
Schwalbe Smart Sam, Activel, 2.25
Finishing kit
saddle
ACID Venec Lite
seat post
CUBE Performance Post, 27.2mm
pedals
CUBE PP MTB
Product information
colour
blueblossom´n´pearl
weight
14,9 kg
| Βάρος | 14,9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 30 × 100 cm |
| Μοντέλο-Σειρά | AIM |
| Τύπος Ποδηλάτου | MTB |
| Τροχός (in) | 27,5", 29" |
| Υλικό | Aluminium |
| Χρήση | Βουνό |
| Πηρούνι (Τύπος) | 100mm Ελατηρίου |
| Πηρούνι | SR Suntour XCM Lockout |
| Κλείδωμα | Ναί |
| Φρένα (Τύπος) | Hydr Disks |
| Φρένα | Shimano MT200 |
| Τύπος Ταχυτήτων | Μηχανικός |
| Ταχύτητες Εμπρός | 1 X |
| Ταχύτητες Πίσω | 11 |
| Χρονολογία | 2025 |
| Χρώμα | Γκρί, Μπλέ, Χρυσό |
| Μέγεθος | XS, S, M, L, XL, XXL |
| Κατασκευαστής | CUBE |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.















Reviews
There are no reviews yet.