CUBE AIM PRO Ποδήλατο MTB 2025
629,00 €

Ποδήλατο βουνού με αλουμινένιο σεκελετό, ανάρτηση 100mm, υδραυλικά δισκόφρενα και μετάδοση Shimano Cues 1 X9.
Μετάδοση της Shimano CUES 1X 9 speed υδραυλικά δισκόφρενα Λειασμένες κολήσεις στο σκελετό, εσωτερική καλωδίωση και tapered Head Tube. Η ανανεωμένη γεωμετρία έχει τοποθετημένο τον οριζόντιο σωλήνα χαμηλότερα για καλύτερο χειρισμό του ποδηλάτου. Επιπλέον ο σκελετός μπορεί να δεχθεί σχάρα φτερά και kickstand σε ειδικά διαμορφωμένες υποδοχές. Τέλος τα ελαστικά διάστασης 2,25 προσφέρουν ακόμα καλύτερο κράτημα.
Frame
frame
Aluminium Lite, AMF, Double Butted, Internal Cable Routing, Tapered Head Tube, Flat Mount Brake, SIC Mount, FM Kickstand Mount
size
Size Split: 27.5: XS, S // 29: M, L, XL, XXL
Suspension
Suspension fork
SR Suntour XCT Disc, 100mm
Drivetrain & brakes
brake system
Tektro HD-M275, Hydr, Disc Brake, PM/FM (160/160)
rear derailleur
Shimano Cues RD-U4000-GS, 9-Speed
shifters
Shimano Cues SL-U4010- Rapidfire-Plus
bottom bracket
Thun Paso-ML, 73mm BSA
crankset
ACID, 32T, 170mm
cassette
Shimano Cues CS-LG300, 11-46T
chain
KMC eGlide
Cockpit
headset
CUBE FPH868p, Tapered, Semi-Integrated
Stem
CUBE Performance Stem, 31.8mm
handlebar
CUBE Rise Trail Bar, 680mm
grips
ACID React
Wheels
rims
CUBE EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready
front hub
CUBE Alloy Light, QR, 6-Bolt
rear hub
CUBE Alloy Light, QR, 6-Bolt
tyres
CUBE MTB, 2.25
Finishing kit
saddle
ACID Venec Lite
seat post
CUBE Performance Post, 27.2mm
pedals
CUBE PP MTB
Product information
colour
linen´n´bronze
weight
14,1 kg
| Βάρος | 14,6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 30 × 100 cm |
| Μοντέλο-Σειρά | AIM |
| Τύπος Ποδηλάτου | MTB |
| Τροχός (in) | 27,5", 29" |
| Υλικό | Aluminium |
| Χρήση | Βουνό |
| Πηρούνι (Τύπος) | 100mm Ελατηρίου |
| Πηρούνι | SR Suntour XCT Disc |
| Κλείδωμα | Όχι |
| Φρένα (Τύπος) | Hydr Disks |
| Φρένα | Tektro HD-M275 |
| Τύπος Ταχυτήτων | Μηχανικός |
| Ταχύτητες Εμπρός | 1 X |
| Ταχύτητες Πίσω | 9 |
| Χρονολογία | 2025 |
| Χρώμα | Γκρί, Κόκκινο, Μαύρο, Μπλέ |
| Μέγεθος | XS, S, M, L, XL, XXL |
| Κατασκευαστής | CUBE |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



















Reviews
There are no reviews yet.