CUBE AIM ONE Ποδήλατο MTB 2025
579,00 €

Ποδήλατο βουνού με αλουμινένιο σεκελετό, ανάρτηση 100mm, υδραυλικά δισκόφρενα και μετάδοση Shimano 2Χ8.
Με υδραυλικά δισκόφρενα και πλαίσιο με λειασμένες κολήσεις στο σκελετό, εσωτερική καλωδίωση και tapered Head Tube. Η ανανεωμένη γεωμετρία έχει τοποθετημένο τον οριζόντιο σωλήνα χαμηλότερα για καλύτερο χειρισμό του ποδηλάτου. Επιπλέον ο σκελετός μπορεί να δεχθεί σχάρα φτερά και kickstand σε ειδικά διαμορφωμένες υποδοχές. Τέλος τα ελαστικά διάστασης 2,25 προσφέρουν ακόμα καλύτερο κράτημα. Η μετάδοση είναι 2 Χ 8 speed της Shimano.
Frame
frame
Aluminium Lite, AMF, Double Butted, Internal Cable Routing, Flat Mount Brake, SIC Mount, FM Kickstand Mount
size
Size Split: 27.5: XS, S // 29: M, L, XL
Suspension
Suspension fork
SR Suntour XCE, 100mm
Drivetrain & brakes
brake system
Clarks Clout 1, Hydr. Disc Brake PM/PM (160/160)
rear derailleur
Shimano RD-TX800, 8-Speed
shifters
Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus
front derailleur
Shimano FD-M315, Top Swing, 31.8mm Clamp
bottom bracket
Thun Paso-ML, 73mm BSA
crankset
Shimano FC-M315, 36x22T, 170mm
cassette
Shimano CS-HG200, 12-32T
chain
KMC Z8.3
Cockpit
headset
CUBE FPH863, Semi-Integrated
Stem
CUBE Performance Stem, 31.8mm
handlebar
CUBE Rise Trail Bar, 680mm
grips
ACID React
Wheels
rims
CUBE EX25, 32H, Disc
front hub
CUBE Alloy Light, QR, 6-Bolt
rear hub
CUBE Alloy Light, QR, 6-Bolt
tyres
CUBE MTB, 2.25
Finishing kit
saddle
ACID Venec Lite
seat post
CUBE Performance Post, 27.2mm
pedals
CUBE PP MTB
Product information
colour
foggyblack´n´black
weight
14,5 kg
| Βάρος | 14,9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 30 × 100 cm |
| Μοντέλο-Σειρά | AIM |
| Τύπος Ποδηλάτου | MTB |
| Τροχός (in) | 27,5", 29" |
| Χρήση | Βουνό |
| Υλικό | Aluminium |
| Πηρούνι (Τύπος) | 100mm Ελατηρίου |
| Πηρούνι | SR Suntour XCE |
| Κλείδωμα | Όχι |
| Φρένα (Τύπος) | Clarks Clout1, Hydr Disks |
| Φρένα | Clarks Clout 1 |
| Τύπος Ταχυτήτων | Μηχανικός |
| Ταχύτητες Εμπρός | 2 X |
| Ταχύτητες Πίσω | 8 |
| Χρονολογία | 2025 |
| Κατασκευαστής | CUBE |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
















Reviews
There are no reviews yet.