Energy Enigma 29″ V-Brake 2025 Ποδήλατο ΜΤΒ 29″
299,00 €

Ποδήλατο ΜΤΒ 29″ με σκελετό αλουμινίου, 21 ταχύτητες (3Χ7) Shimano με STEF χειριστήρια τύπου σκανδάλης για ευκολία στον χειρισμό.
Ποδήλατο τύπου ΜΤΒ για χρήση σε χωμάτινες διαδρομές αλλά και στην πόλη, με σκελετό αλουμινίου, shimano εξαρτήματα, ταχύτητες 3Χ7 με STEF χειριστήρια τύπου σκανδάλης για ευκολία στον χειρισμό.
Διαθέτει ανάρτηση για απορόφηση κραδασμών με κλείδωμα, τροχούς 29″με στεφάνια διπλής διατομής για μεγαλύτερη αντοχή και αλουμινένια περιφεριακά (τιμόνι, λαιμός, ντίζα σέλλας) για μείωση βάρους.
- Σκελετός : Alloy 29"
- Φρένα : Alloy V-brake Logan
- Ανάρτηση εμπρός : Panther 100mm με Lockout
- Τιμόνι: Funn 740mm
- Λαιμός: Funn XC
- Δισκοβραχίονας: Shimano TY-301 170mm/17" - 175mm/19"
- Ταχύτητες : 21 Shimano
- Λευγεδάκια: Stef 7-Speed
- Σασμάν: Tourney TY-300
- Επταπλέτα: Shimano 14-28T
- Σέλα: Selle Italia "ZΟΟ"
- Ελαστικά 29 x 2.35
- Τροχοί: Δίπατοι V-Brake, alloy κέντρα με μαύρες ακτίνες Sapim
| Βάρος | 14,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 185 × 40 × 120 cm |
| Τύπος Ποδηλάτου | MTB |
| Χρήση | Βουνό, Πόλη |
| Υλικό | Aluminium |
| Τροχός (in) | 29" |
| Φρένα (Τύπος) | Vbrake |
| Πηρούνι (Τύπος) | 100mm Ελατηρίου |
| Κλείδωμα | Ναί |
| Τύπος Ταχυτήτων | Μηχανικός |
| Ταχύτητες Εμπρός | 3 X |
| Ταχύτητες Πίσω | 7 |
| Χρονολογία | 2025 |
| Χρώμα | Μπλέ, Πράσινο |
| Μέγεθος | 17", 19" |
| Κατασκευαστής | Energy |
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρει
Ποδήλατο ΜΤΒ 29″ με σκελετό αλουμινίου, 16 ταχύτητες (2Χ8) Shimano με STEF χειριστήρια τύπου σκανδάλης και Shimano υδραυλικά δισκόφρενα.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Σχετικά Προϊόντα
Ποδήλατο βουνού με αλουμινένιο σεκελετό, ανάρτηση 100mm με κλείδωμα, υδραυλικά δισκόφρενα και μετάδοση Shimano 2X8.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Ποδήλατο βουνού με αλουμινένιο σεκελετό, ανάρτηση 100mm με κλείδωμα , υδραυλικά δισκόφρενα και μετάδοση Shimano Cues 1 X11.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Ποδήλατο βουνού ικανό για trail με αλουμινένιο σεκελετό, ανάρτηση 130mm, υδραυλικά δισκόφρενα και μετάδοση Sram 12 ταχυτήτων.
Ποδήλατο βουνού διπλής ανάρτησης ικανό για trail με αλουμινένιο σεκελετό, ανάρτηση FOX 140mm, υδραυλικά δισκόφρενα και μετάδοση Shimano 12 ταχυτήτων.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Ποδήλατο βουνού με αλουμινένιο σεκελετό, ανάρτηση 100mm, υδραυλικά δισκόφρενα και μετάδοση Shimano Cues 1 X9.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Πολύ ελαφρύ ποδήλατο βουνού διπλής ανάρτησης με carbon σεκελετό, ανάρτηση 120mm, υδραυλικά δισκόφρενα και μετάδοση SRAM 12 ταχυτήτων.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Ποδήλατο βουνού με αλουμινένιο σεκελετό, ανάρτηση με αέρα , αξονα 100mm και κλείδωμα, υδραυλικά δισκόφρενα και μετάδοση SRAM SX Eagle 1Χ12.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Ποδήλατο βουνού με carbon σκελετό, ανάρτηση με αέρα, 100mm και κλείδωμα αξονες εμπρος πίσω, υδραυλικά δισκόφρενα και μετάδοση SRAM SX Eagle 1X12
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Ποδήλατο βουνού ικανό για trail με αλουμινένιο σεκελετό, ανάρτηση 140mm, υδραυλικά δισκόφρενα και μετάδοση Shimano 12 ταχυτήτων.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Ποδήλατο βουνού με αλουμινένιο σεκελετό, ανάρτηση 100mm, υδραυλικά δισκόφρενα και μετάδοση Shimano 2X8.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας



















Reviews
There are no reviews yet.