CUBE Stereo ONE22 Ποδήλατο ΜΤΒ FS
1.999,00 €

Ποδήλατο βουνού διπλής ανάρτησης ικανό για trail με αλουμινένιο σεκελετό, ανάρτηση 130mm, υδραυλικά δισκόφρενα και μετάδοση SRAM 12 ταχυτήτων.
Το Stereo ONE22 είναι ένα full Suspension Ποδήλατο με triple Hydroformed triple butted σωλήνες για μείωση του βάρους χωρίς να επηρεαστεί η στιβαρότητα και ακαμψία του πλαισίου. Εχει tapered headtube Boost 148 πίσω αξονα, και 130 mm πηρούνι .
Η μετάδοση είναι 12 ταχυτήτων της SRAM , το πηρούνι της RockShox Judy Silver TK Air,, Tapered, 15x110mm, 130mm διαδρομή ενώ για το φρενάρισμα φροντίζουν τα υδραυλικά δισκόφρενα της magura MT30 με 180mm δίσκους.
Frame
frame
HPA Advanced Hydroform, ATG, ETC 4-Link, AXH
size
Size Split: 27.5: XS // 29: S, M, L, XL
Suspension
Suspension fork
RockShox Judy Silver TK Air, Tapered, 15x110mm, 130mm
shock
Manitou Radium Expert RL, 190x45mm, Rebound Adjust, Lockout
shock hardware
Top: 40x8mm, Bottom: 22.2x8mm
Drivetrain & brakes
brake system
Magura MT Thirty, Hydr. Disc Brake (180/180)
rear derailleur
Sram NX Eagle™, 12-Speed
shifters
Sram NX Eagle™ Trigger
bottom bracket
Sram DUB MTB, 92mm Pressfit
crankset
Sram X1 1000 Eagle™ DUB 30T, Boost
cassette
Sram PG-1210 Eagle™, 11-50T
chain
Sram SX Eagle™
Cockpit
headset
VP Tapered, Top Zero-Stack 1 1/8" (OD 44mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (OD 56mm)
Stem
Newmen Evolution 318.4, 31.8mm
handlebar
CUBE Rise Trail Bar, 760mm
grips
ACID Disrupt, Soft Compound
Wheels
wheelset
Newmen Performance 30 light/base, 28/28 Spokes, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready
tyres
Schwalbe Nobby Nic, Addix Performance, Kevlar, 2.4
Finishing kit
saddle
ACID Nuance Lite
seat post
CUBE Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 31.6mm
Product information
colour
metalblack´n´black
weight
14,9 kg
| Βάρος | 14,9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 30 × 100 cm |
| Μοντέλο-Σειρά | STEREO ONE22 |
| Τύπος Ποδηλάτου | MTB, Trail |
| Χρήση | Βουνό |
| Υλικό | Aluminium |
| Πηρούνι (Τύπος) | 130mm, Αέρα |
| Πηρούνι | RockShox Judy Silver TK AIR |
| Κλείδωμα | Ναί |
| Τροχός (in) | 27,5", 29" |
| Φρένα (Τύπος) | Hydr Disks |
| Φρένα | Magura MT30 |
| Σειρά Groupset | Sram NX Eagle |
| Τύπος Ταχυτήτων | Μηχανικός |
| Ταχύτητες Εμπρός | 1 X |
| Ταχύτητες Πίσω | 12 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | XS, S, M, L, XL |
| Έχτρα Εξοπλισμός | Dropper Post |
| Χρονολογία | 2025 |
| Κατασκευαστής | CUBE |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews
There are no reviews yet.