Το πρώτο του/της ποδήλατο με ταχύτητες, με την ποιότητα της IDEAL. Παιδικό ποδήλατο με τροχούς 20″, 6 ταχύτητες shimano, σιδερένιο σκελετό, σταθερό πηρούνι και αλουμινένιους τροχούς για μείωση του βάρους. Κατάλληλο για παιδιά 5 – 8 ετών.
| Πλαίσιο | Hardtail 20, HiTen |
| Μέγεθος | 28 cm |
| Πιρούνι | Rigid, HiTen |
| Ντεραγιέρ Οπίσθιο | Shimano Tourney RD-TZ500 |
| Λεβιέ Ταχυτήτων | Shimano Tourney revo shifter SL-RS35 |
| Μεσαία Τριβή | Junior |
| Δισκοβραχίωνας | Prowheel, 36T |
| Ελεύθερο | Shimano MF-TZ500-6, 14-28T |
| Αλυσίδα | KMC Z6 |
| Κέντρο Εμπρόσθιο | Joytech |
| Κέντρο Οπίσθιο | Joytech |
| Στεφάνια | Mach-1 Eco 110 Evolution 406-20 |
| Ελαστικά | Kenda K879, 54-406 (20*2.00) |
| Φρένα | Saccon V-brakes, αλουμινίου |
| Τιμόνι | Riser bar, 580 mm |
| Λαιμός Τιμονιού | Quill, 25.4 mm |
| Λαιμός Σέλας | 25.4 250 mm |
| Σέλα | Selle Bassano Mito |
| Στάντ | Center kickstand |
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 30 × 80 cm |
| Τύπος Ποδηλάτου | Παιδικό |
| Υλικό | Steel |
| Τροχός (in) | 20" |
| Πηρούνι (Τύπος) | Rigid Σιδερένιο |
| Ταχύτητες Πίσω | 6 |
| Φρένα (Τύπος) | Vbrake |
| Ηλικία | 6+ |
| Χρώμα | Κόκκινο, Μπλέ, Πράσινο, Ρόζ |
| Κατασκευαστής | IDEAL |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
















Reviews
There are no reviews yet.