Energy Enigma 26″ V-Brake 2025 Ποδήλατο ΜΤΒ 26″
299,00 €

Ποδήλατο ΜΤΒ 26″ με σκελετό αλουμινίου, 21 ταχύτητες (3Χ7) Shimano με STEF χειριστήρια τύπου σκανδάλης για ευκολία στον χειρισμό.
Ποδήλατο τύπου ΜΤΒ για χρήση σε χωμάτινες διαδρομές αλλά και στην πόλη, με σκελετό αλουμινίου, shimano εξαρτήματα, ταχύτητες 3Χ7 με STEF χειριστήρια τύπου σκανδάλης για ευκολία στον χειρισμό.
Διαθέτει ανάρτηση για απορόφηση κραδασμών με κλείδωμα, τροχούς 26″με στεφάνια διπλής διατομής για μεγαλύτερη αντοχή και αλουμινένια περιφεριακά (τιμόνι, λαιμός, ντίζα σέλλας) για μείωση βάρους.
- Πλαίσιο: Alloy ΜΤΒ Geometry
- Εμπ. ανάρτηση/Πιρούνι: 80mm Disc με Ρύθμιση + Lockout
- Σύστημα φρένων: Mechanical Disc Brakes
- Χειριστήρια: Stef 3x7sp.
- Σασμάν Εμπρόσθιο Shimano Tourney TY-300
- Σασμάν Οπίσθιο: Shimano Tourney, 7sp.
- Οπίσθιο Γρανάζι: Shimano 7sp.
- Τροχοί: Alloy Δίπατοι με κέντρα αλλουμινίου και μπλοκάζ τροχού εμπρός και πίσω
- Τιμόνι: Alloy oversize 31.8mm 630mm
- Λαιμός: Alloy oversize 31.8mm, Μάκρος: 50mm
- Μεσσαία τριβή με κλειστά ρουλεμάν
- Δισκοβραχίονας Shimano TY 301 170mm
- Σέλα Selle Italia ZOO
- Ελαστικά: Speed 26x2.125
- Σταντ: Μεσαίο Ρυθμιζόμενο
| Βάρος | 14,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 185 × 40 × 120 cm |
| Τύπος Ποδηλάτου | MTB |
| Χρήση | Βουνό, Πόλη |
| Υλικό | Aluminium |
| Τροχός (in) | 26" |
| Φρένα (Τύπος) | Vbrake |
| Πηρούνι (Τύπος) | 100mm Ελατηρίου |
| Κλείδωμα | Ναί |
| Τύπος Ταχυτήτων | Μηχανικός |
| Ταχύτητες Εμπρός | 3 X |
| Ταχύτητες Πίσω | 7 |
| Χρονολογία | 2025 |
| Χρώμα | Γκρί, Μπλέ, Ρόζ |
| Μέγεθος | 14" |
| Κατασκευαστής | Energy |
Γεωμετρία
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Σχετικά Προϊόντα
Αλουμινένιο ποδήλατο All Terrain με τροχούς 24″ και 7 ταχύτητες Shimano.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Ελαφρύ αλουμινένιο ποδήλατο All Terrain με τροχούς 24″ και 7 ταχύτητες Shimano.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας












Reviews
There are no reviews yet.