CUBE Reaction Hybrid Race 625 (2024) Ηλεκτρικό Ποδήλατo
Original price was: 3.699,00 €.3.300,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 3.300,00 €.

Ηλεκτρικό ποδήλατο βουνού με μπαταρία 500Wh και κινητήρα Bosch CΧ GEN 3 65Nm.
Το Reaction Hybrid Race 625 θα σας πάει άνετα όπου θελήσετε, χάρη στην μπαταρία 625Wh και τον ηλεκτροκινητήρα performance CΧ GEN 4 με 85Nm ροπή της Bosch. Είναι ένα ποδήλατο βουνού, με ηλεκτρική υποβοήθηση με ενσωματωμένη αλλά και αποσπώμενη στο σκελετό μπαταρία.
FRAME
FRAME
Aluminium Superlite, Gravity Casting, Agile Ride Geometry, 1.5 Headtube, Boost 148, Fully Integrated Battery, Advanced Internal Cable Routing, Kickstand/Fender/Carrier Mounting Points
SIZE
Classic: Size Split: 27.5: S // 29: M L XL XXL
SUSPENSION
SUSPENSION FORK
RockShox Judy Silver TK Air, Tapered, 15x110mm, eMTB Approved, 120mm, Lockout (EE: 100mm)
DRIVETRAIN & BRAKES
BRAKE SYSTEM
Shimano BR-MT420, Hydr. Disc Brake (203/203)
REAR DERAILLEUR
Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed
SHIFTERS
Shimano Deore SL-M6100-IR, Direct Attach, Rapidfire-Plus
CRANKSET
ACID E-Crank, 38T, 175mm
CASSETTE
Shimano Deore CS-M6100, 10-51T
CHAIN
Shimano CN-M6100
COCKPIT
HEADSET
ACROS AZF-1035, ICR (Integrated Cable Routing), BlockLock 120°, Top Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm)
STEM
CUBE Performance Stem E-MTB, 31.8mm
HANDLEBAR
CUBE Rise Trail Bar Pro, 740mm
GRIPS
ACID React Pro / EE: ACID Hybrid Perform
WHEELS
RIMS
CUBE EX30, 32H, Disc, Tubeless Ready
FRONT HUB
Shimano HB-MT400-B, 15mm, Boost, Centerlock
REAR HUB
Shimano FH-MT410-B, 12mm, Boost, Centerlock
TYRES
Schwalbe Smart Sam, Active, 2.6
FINISHING KIT
SADDLE
Natural Fit Sequence
SEAT POST
CUBE Performance Post, 30.9mm
PEDALS
ACID PP MTB
PRODUCT INFORMATION
COLOUR
grey´n´metal
WEIGHT
23,4 kg
| Βάρος | 23,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 40 × 100 cm |
| Τύπος Ποδηλάτου | e-bike MTB |
| Μοντέλο-Σειρά | Reaction Hybrid |
| Υλικό | Aluminium |
| Τροχός (in) | 29" |
| Πηρούνι (Τύπος) | 120mm, Αέρα |
| Πηρούνι | RockShox Judy Silver TK AIR |
| Φρένα (Τύπος) | Hydr Disks |
| Φρένα | Shimano MT420 |
| Σειρά Groupset | Shimano 8100 Mixed |
| Τύπος Ταχυτήτων | Μηχανικός |
| Ταχύτητες Εμπρός | 1 X |
| Ταχύτητες Πίσω | 12 |
| Κινητήρας | Bosch CX Gen4 Smart 85Nm |
| Μπαταρία | Bosch 625Wh |
| Οθόνη | Bosch KIOX 300 |
| Χρώμα | Ανθρακί |
| Μέγεθος | L |
| Χρονολογία | 2024 |
| Κατασκευαστής | CUBE |
Γεωμετρία

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.





Reviews
There are no reviews yet.