Cube Nature Ποδήλατο Trekking
689,00 €

Ποδήλατο Trekking για την πόλη και βατούς χωματόδρομους
Ποδήλατο Trekking για την πόλη και βατούς χωματόδρομους. Εχει σκελετό αλουμινίου με εσωτερική καλωδίωση, ανάρτηση εμπρός για απορόφηση των κραδασμών με κλείδωμα και υδραυλικά δισκόφρενα. Η μετάδοση είναι της Shimano 3 X 8 ταχυτήτων. Ιδανικό για μετακινήσεις εντός πόλης αλλά και για βατούς χωματόδρομους.
- FRAME Aluminium Superlite, Trekking Cross, Taper, Double Butted
- SIZE Men: XS (46cm), S (50cm), M (54cm), L (58cm), XL (62cm), Trapeze: XS (46cm), S (50cm), M (54cm)
- FORK SR Suntour NEX HLO, 63mm, Lockout
- BRAKE SYSTEM Clarks Clout 1, Hydr. Disc Brake (160/160)
- REAR DERAILLEUR Shimano RD-M360, 8-Speed
- FRONT DERAILLEUR Shimano Tourney FD-TX800, Topswing, 31.8mm
- SHIFTERS Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus
- BOTTOM BRACKET Thun Paso-ML, 68mm BSA
- CRANKSET Shimano FC-T801, 48x36x26T, 175mm, Chainguard
- CASSETTE Shimano CS-HG31, 11-34T
- CHAINKMC Z51
- FRONT HUB CUBE Alloy Light, QR, 6-Bolt
- REAR HUB CUBE Alloy Light, QR, 6-Bolt
- RIMS CUBE ZX20, 32H, Disc
- TYRES Schwalbe Land Cruiser, Active, 50-622
- STEM CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
- HANDLEBAR CUBE Comfort Trail Bar, 660mm
- GRIPS Natural Fit All Terrain
- SEAT POST CUBE Performance Post, 27.2mm
- SEATCLAMP CUBE Varioclose, 31.8mm
- SADDLE Natural Fit Sequence
- HEADSET VP Integrated, Top 1 1/8", Bottom 1 1/2"
- PEDALS ACID PP Trekking
- WEIGHT 14,4 kg
| Βάρος | 14,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 40 × 100 cm |
| Τύπος Ποδηλάτου | Trekking |
| Υλικό | Aluminium |
| Τροχός (in) | 28" |
| Πηρούνι (Τύπος) | 60mm Ελατηρίου |
| Κλείδωμα | Ναί |
| Φρένα (Τύπος) | Hydr Disks |
| Φρένα | Clarks Clout 1 |
| Χρήση | Χώμα, Πόλη |
| Τύπος Ταχυτήτων | Μηχανικός |
| Ταχύτητες Εμπρός | 3 X |
| Ταχύτητες Πίσω | 8 |
| Χρονολογία | 2022 |
| Κατασκευαστής | CUBE |
Γεωμετρία


Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.