CUBE ATTAIN GTC Race Ποδήλατο Δρόμου 2023
1.999,00 €

Ποδήλατο δρόμου, με πλαίσιο & πηρούνι carbon και την σειρά 2Χ11 R7000 της Shimano με υδραυλικά δισκόφρενα.
Πλαίσιο carbon full carbon πηρούνι για μείωση των κραδασμών για το Attain GTC της Cube. Άνετο και στιβαρό ιδανικό για προπονήσεις αλλά ακόμα και για αγώνες με την σειρά 2Χ11 R7000 της Shimano με υδραυλικά δισκόφρενα.
- FRAME GTC Monocoque Twin Mold Technology, Road Comfort Geometry
- SIZE 50, 53, 56, 58, 60, 62
- RIGID FORK CUBE CSL Race Disc, Full Carbon, 1 1/8" - 1 1/4" Tapered, Flat Mount, 12x100mm
- BRAKE SYSTEM Shimano 105 BR-R7070, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (160/160)
- REAR DERAILLEUR Shimano 105 RD-R7000-DGS, 11-Speed
- FRONT DERAILLEUR Shimano 105 FD-R7000, 31.8mm Clamp
- SHIFT/ BRAKE LEVERS Shimano 105 ST-R7020
- CRANKSET Shimano FC-RS510, 50x34T
- CASSETTE Shimano CS-R7000, 11-32T
- CHAIN Shimano CN-HG600-11
- HANDLEBAR CUBE Compact Race Bar
- STEM CUBE Performance Stem SLX, 31.8mm
- HANDLEBAR TAPE ACID Bartape RD
- HEADSET VP, Top Integrated 1 1/8", Bottom Integrated 1 1/4"
- WHEELSET CUBE RA 1.9 Aero Disc
- TYRES Conti Grand Sport Race SL, 28-622
- FINISHING KIT SEAT POST CUBE Performance Post, 27.2mm
- SADDLE Natural Fit Nuance
- WEIGHT 9,2 kg
- COLOUR flashwhite´n´black
| Βάρος | 9,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180 × 40 × 90 cm |
| Μοντέλο-Σειρά | ATTAIN GTC |
| Τύπος Ποδηλάτου | Road Bike |
| Χρήση | Δρόμος |
| Υλικό | Carbon |
| Τροχός (in) | 28" |
| Πηρούνι (Τύπος) | Rigid Carbon |
| Φρένα (Τύπος) | Hydr Disks |
| Φρένα | Shimano 105 R7020 |
| Σειρά Groupset | Shimano 105 R7020 |
| Τύπος Ταχυτήτων | Μηχανικός |
| Ταχύτητες Εμπρός | 2 X |
| Ταχύτητες Πίσω | 11 |
| Χρονολογία | 2023 |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Μέγεθος | 50cm, 53cm, 56cm, 58cm, 60cm, 62cm |
| Κατασκευαστής | CUBE |
Γεωμετρία

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews
There are no reviews yet.