Maxxis Σαμπρέλα 29″ x 2.0 – 3.0 FV
10,00 €

Σαμπρέλα για ποδήλατα με τροχούς 29″ κατάληλη για ποδήλατα με φαρδύτερα ελαστικά απο 2.0 έως 3.0. Παράδειγμα τα ηλεκτρικά ΜΤΒ.
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Σαμπρέλα για ποδήλατα με τροχούς 29″ και διάσταση 29 Χ 2.0 – 3.0
Υλικό : butyl
Βαλβίδα : FV Presta (γαλλική) 48mm
| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 8 × 4 × 4 cm |
| Τύπος | Σαμπρέλα |
| Βαλβίδα | FV Presta |
| Τροχός (in) | 29" |
| Πλάτος | 2.0 – 3.0 |
| Μήκος Βαλβίδας | 48mm |
| Κατασκευαστής | Maxxis |
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Σχετικά Προϊόντα
Λάστιχο για ηλεκτρικά scooter (πατίνια) σε διάσταση 8 1/2
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Σαμπρέλα για ποδήλατα με τροχούς 29″ κατάληλη για ποδήλατα με φαρδύτερα ελαστικά απο 2.0 έως 3.0. Παράδειγμα τα ηλεκτρικά ΜΤΒ.
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Υγρό στεγανοποίησης για χρήση σε tubeless ελαστικά χωρίς αμωνία και Latex.
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Διπλωτό ελαστικό ιδανικό για προπονήσεις
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Υγρό στεγανοποίησης για χρήση σε tubeless ελαστικά χωρίς αμωνία και Latex.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας



Reviews
There are no reviews yet.