Maxxis Σαμπρέλα 29″ x 1.75/2.40 FV
6,00 €

Σαμπρέλα γιά ποδήλατα με τροχούς 29″
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Σαμπρέλα για ποδήλατα με τροχούς 29″ και διάσταση 29 Χ 1,75 – 2,4
Υλικό : butyl
Βαλβίδα : FV Presta (γαλλική) 48mm
| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 8 × 4 × 4 cm |
| Τύπος | Σαμπρέλα |
| Βαλβίδα | FV Presta |
| Τροχός (in) | 29" |
| Πλάτος | 1,75 – 2,4 |
| Μήκος Βαλβίδας | 48mm |
| Κατασκευαστής | Maxxis |
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Σχετικά Προϊόντα
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Υγρό στεγανοποίησης για χρήση σε tubeless ελαστικά χωρίς αμωνία και Latex.
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Σαμπρέλα για ποδήλατα με τροχούς 29″ κατάληλη για ποδήλατα με φαρδύτερα ελαστικά απο 2.0 έως 3.0. Παράδειγμα τα ηλεκτρικά ΜΤΒ.
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Λάστιχο για ηλεκτρικά scooter (πατίνια) σε διάσταση 8 1/2
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Σαμπρέλα 10″ X 2 CST κατάληλη για ηλεκτρικά πατίνια.
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)
Σε απόθεμα (επιπλέον μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)



Reviews
There are no reviews yet.