Πατίνι Τρίτροχο Φωτιζόμενο
42,00 €
Μάρκα:
Αθλοπαιδια

Παιδικό πατίνι με τρείς ρόδες , με ρυθμιζόμενο τιμόνι και φωτιζόμενους τροχούς.
Hurry up! Sale end in:
Επιπλέον Έκπτωση -5% για Πληρωμή με κάρτα ή Τραπεζικό Λογαριασμό !!!
Οικονομικό πατίνι με τρείς ρόδες για μεγαλύτερη ευστάθεια, με ρυθμιζόμενο τιμόνι και φωτιζόμενους τροχούς. Κατάλληλο για νήπια και παιδιά από 12 μηνών έως 4 ετών.
| Weight | M - 13.77 kg / 30.35 lbs (with tubes) |
| Frameset | |
| Frame | Alpha Silver Aluminum, internal routing, chainstay disc brake mount, rack and kickstand mount, 135x5mm QR |
| Fork | RockShox Judy, coil spring, preload, TurnKey lockout, 100mm QR, 100mm travel |
| Wheels | |
| Front Hub | Formula DC-20, alloy, 6-bolt, 5x100mm QR |
| Rear Hub | Formula DC-22, alloy, 6-bolt, Shimano 8/9/10 freehub, 135x5mm QR |
| Rims | Bontrager Connection, double-wall, 32-hole, 20mm width, presta valve |
| Tires | Bontrager XR2 Comp, wire bead, 30 tpi, 29x2.20" |
| Drivetrain | |
| Shifters | Shimano Deore M4100, 10 speed |
| Rear derailleur | Shimano Deore M5120, long cage |
| Crank | FSA Alpha Drive, 28T steel ring, Boost |
| Bottom bracket | FSA, 73mm, threaded cartridge |
| Cassette | Shimano Deore M4100, 11-46, 10 speed |
| Chain | KMC X10, 10 speed |
| Pedals | VP-536 nylon platform |
| Components | |
| Saddle | Bontrager Arvada, steel rails, 138mm width |
| Seatpost | Bontrager alloy, 31.6mm, 12mm offset |
| Handlebar | Bontrager alloy, 31.8mm, 5mm rise |
| Stem | Bontrager alloy, 31.8mm, Blendr compatible, 7 degree |
| Grips | Bontrager XR Trail Comp, nylon lock-on |
| Headset | Semi-integrated, 1-1/8" |
| Brakeset | Shimano MT200 hydraulic disc |
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Διαστάσεις | Μ/Δ |
| Χρώμα | Λούλούδια, Μαύρο, Μπλέ, Μώβ, Πολύχρωμο, Ρόζ |
| Ηλικία | 2 |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Αθλοπαιδια |
0.00
0 reviews
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Σχετικά Προϊόντα
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας





















Reviews
There are no reviews yet.